План евакуації при пожежі - план эвакуации при пожаре

Дії на випадок не спрацьовування систем автоматики
5) Гасіння пожежі
6) Евакуація майна
Призначати виконавців слід виходячи з можливостей людей. При відпрацюванні плану евакуації слід проводити хронометраж. Необхідно передбачати дублювання. Під таблицею повинні бути підписи лиць, склавших план евакуації та підписи працівників, ознайомлених з ним.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ

Різновидом загального плану евакуації являється індивідуальний план евакуації, розробка якого потрібна в готелях та гуртожитках. Індивідуальний план евакуації містить графічну та текстову частину.
Графічна частина
Графічна частина складається так само, як для загального плану евакуації, але шляхи евакуації наносять для конкретного номеру або кімнати.
Текстова частина
Текстова частина індивідуального плану евакуації містить перелік дій відвідувачів на випадок пожежі і коротку пам'ятку про міри пожежної безпеки.

ПЕРІОДИЧНІСТЬ ВІДПРАЦЮВАННЯ ПЛАНУ ЕВАКУАЦІЇ

"Без практичного відпрацювання план евакуації залишається непотрібним, формально складеним та незнайомим для працівників документом." Згідно правил пожежної безпеки в Україні на об'єктах з масовим перебуванням людей (50 і більше чоловік) практичні тренування по відпрацюванню планів евакуації повинні проводитися не рідше одного разу на півріччя.
Згідно правил пожежної безпеки для міста Києва, практичне відпрацювання інструкцій та планів евакуації повинна проводитися:
- в будівлях та спорудах (окрім житлових будинків) – не рідше одного разу у півріччя;
- на об'єктах з масовим перебуванням людей (50 чоловік та більше) – не рідше одного разу у квартал;
- в школах та дитячих дошкільних закладах – не рідше одного разу у місяць.

Далі

Выполненные работы
План евакуації на випадок пожежі
Розробка плану пожежної евакуації для ТОВ "Віденські булочки". ТОВ "Віденські булочки" мережа бекераів - кафе-пекарень. Кафе знаходиться за адресою: вулиця Інститутська, 14 А в місті Києві.
Клієнти по планам евакуації
Контакти сайту fireman.org.ua
© 2009-2018 fireman.org.ua. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
Планы эвакуации по-русски Плани евакуації українською