План евакуації при пожежі - план эвакуации при пожаре
ЩО ТАКЕ ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ?


Заздалегідь розроблений план (схема), у якому зазначені шляхи евакуації, евакуаційні й аварійні виходи, встановлені правила поведінки людей, порядок і послідовність дій в умовах надзвичайної ситуації.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НАЯВНІСТЬ ПЛАНУ ЕВАКУАЦІЇ НЕОБХІДНА НА ОБ'ЄКТІ?

Згідно із Правилами пожежної безпеки в Україні на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб, у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових - більше 50 осіб, мають бути розроблені і вивішені на видимих місцях плани (схеми) евакуації людей на випадок пожежі.
Відповідальність за порушення Правил пожежної безпеки, згідно з діючим законодавством, несе керівник об'єкту.

ЗАГАЛЬНООБ'ЄКТОВИЙ ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ

Графічна частина. Викреслюються плани будівлі, які не повинні загромаджуватися другорядними деталями; складається схема евакуації людей: суцільними зеленими стрілками показують основні рекомендуємі шляхи евакуації; пунктирними стрілками вказують запасні (другі) шляхи евакуації. На планах евакуації повинно бути умовними знаками позначено розміщення вогнегасників, пожежних кранів, телефонів, місць включення систем пожежної автоматики та ін.
Текстова частина. Виконується в вигляді таблиці (№ п/п, перелік та порядок дій, виконавець). Також може оформлятися у вигляді інструкцій або пам'яток про дії при пожежі. В документі повинні бути відображені наступні моменти:
1) Сповіщення про пожежу
2) Організація евакуації
3) Перевірка - чи всі люди покинули приміщення
4) Перевірка спрацьовування систем пожежної автоматики.

Далі

Выполненные работы
План евакуації на випадок пожежі
Розробка плану пожежної евакуації та супутньої документації для ТОВ "Тріумф", готель "Анаіта", який розташований по вулиці Стогнія, 39 А в селі Княжичи, Броварського району, Київської області.
Клієнти по планам евакуації
Контакти сайту fireman.org.ua
© 2009-2018 fireman.org.ua. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
Планы эвакуации по-русски Плани евакуації українською