План евакуації при пожежі - план эвакуации при пожаре
ЩО ТАКЕ ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ?


Заздалегідь розроблений план (схема), у якому зазначені шляхи евакуації, евакуаційні й аварійні виходи, встановлені правила поведінки людей, порядок і послідовність дій в умовах надзвичайної ситуації.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НАЯВНІСТЬ ПЛАНУ ЕВАКУАЦІЇ НЕОБХІДНА НА ОБ'ЄКТІ?

Згідно із Правилами пожежної безпеки в Україні на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб, у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових - більше 50 осіб, мають бути розроблені і вивішені на видимих місцях плани (схеми) евакуації людей на випадок пожежі.
Відповідальність за порушення Правил пожежної безпеки, згідно з діючим законодавством, несе керівник об'єкту.

ЗАГАЛЬНООБ'ЄКТОВИЙ ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ

Графічна частина. Викреслюються плани будівлі, які не повинні загромаджуватися другорядними деталями; складається схема евакуації людей: суцільними зеленими стрілками показують основні рекомендуємі шляхи евакуації; пунктирними стрілками вказують запасні (другі) шляхи евакуації. На планах евакуації повинно бути умовними знаками позначено розміщення вогнегасників, пожежних кранів, телефонів, місць включення систем пожежної автоматики та ін.
Текстова частина. Виконується в вигляді таблиці (№ п/п, перелік та порядок дій, виконавець). Також може оформлятися у вигляді інструкцій або пам'яток про дії при пожежі. В документі повинні бути відображені наступні моменти:
1) Сповіщення про пожежу
2) Організація евакуації
3) Перевірка - чи всі люди покинули приміщення
4) Перевірка спрацьовування систем пожежної автоматики.

Далі

Выполненные работы
План евакуації на випадок пожежі
Розробка плану пожежної евакуації для ТОВ "Видавництво Рідерз Дайджест". Видавництво є філією відомого американського видавництва «Reader`s Digest». План розроблявся для четвертого поверху, який знаходиться по вулиці Иллінській, 8 в місті Києві.
Клієнти по планам евакуації
Контакти сайту fireman.org.ua
© 2009-2018 fireman.org.ua. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
Планы эвакуации по-русски Плани евакуації українською